• ÖZEL AMASYA YÜKSEK ÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

ÖZEL AMASYA YÜKSEK ÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı kayıtlarımız başlamıştır.

Siz değerli öğrencilerimizin kayıt döneminden sonra bir yılını sıkıntısız ve sorunsuz geçirebilmesi için kalacağı yerin öneminin farkında olmaları gerekiyor.

Bizler öğrencilerimizi düşünerek yapmış olduğumuz hizmetleri sıralayalım.

Güne daha dinç başlamaları için ÜCRETSİZ KAHVALTI,

Dönemin kış aylarına denk geldiği için, onların Eğitim ve Öğretimlerini göreceği okula gidebilmeleri için, ÜCRETSİZ OKUL SERVİSİ

Derslerin vermiş olduğu yoğunluktan ve kafalarını dinleyebilmeleri için ÜCRETSİZ TV Köşemiz, Lig TV yayınımız, Spor Salonumuz,WİFİ İnternet,Bilgisayar Odamız

Kendilerini eğitim hayatlarına önem vermeleri ve yemek yapma işleriyle uğraşmamaları için Akşam Yemeği

Onların fatura gibi işlerle uğraşmamaları ve kesinlikle bu giderler için ekstra ücret almıyoruz.ÜCRETSİZ ELEKTRİK, SU, DOĞALGAZ

Kirli Kıyatlerini Yıkayıp Ütülü halde teslimini yapıyoruz.

Nevresim takımı,yastık, yorgan gibi ihtiyaçları olan eşyaları biz veriyoruz. 15 günde 1 defa da nevresim takımlarını ÜCRETSİZ yıkıyoruz.

24 saat boyunca onların sıkıntılarını dinleyecek, onların Yurtla ve ya kişisel problemlerine destek olabilecek Uzman Yöneticilerimizle destek oluyoruz.

Öğrencilerinizin birbirleriyle daha hızlı kaynaşmaları için yıl boyu etkinlikler yapıyoruz. Halı Saha Turnuvası, Hoşgeldin Etkinliği, Yılbaşı Etkinliği vb.

Bizler herzaman onların yanındayız. Çünkü gelecekte Ülkemizin temsilcileri onlar olacak. Bu yüzden Eğitim ve Öğretim hayatlarında başarılı bir şekilde bitirmelerine yardımcı olma gayretindeyiz.

Bizler, yurdumuzda konaklayan her bir öğrencimizin sıkıntılarında yeri geliyor arkadaş, yeri geliyor kardeş oluyoruz.

Bizleri görmeden Amasya dan ayrılmayın.